HAKKIMDA

dİYETİSYEN

ea fav

Eda ARSLANTAŞ

Merhabalar,

Danışanlarımla ilk tanışmada geçmiş tecrübelerini anlattıklarında onlara ilk söylediğim şey siz yapamadı değilsiniz yada diğer diyetisyen iyi değildi değil, enerjiniz uymadı yada gerçekten doğru zaman değildi. Bu yüzden birlikte yola çıkacağınız kişi ile enerjinizin uyması için onun hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri bilmeniz gerekir.

O zaman hadi tanışalım 

Acıbadem Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunuyum. Aynı zamanda New York CorePower Yoga dan Yoga eğitmenliği mezunuyum. 

Üniversite devam ederken 3.sınıfta Eğe Üniversitesi Endokrinoloji Anabilim dalında gönüllü olarak staja başladım. Daha çok diyabet ağırlıklı vakalar üzerinde tecrübeler edindim.

Okul hayatımın son yılında ise 1 yıl boyunca yetişkin ve pediatri stajımı Başakşehir Spor Kulübünde Acıbadem Hastanelerinde , A-vital Yaşlı bakım merkezinde , A Plus hastane otelcilik hizmetleri ve Acıbadem sports yaptım.

Eğitim hayatımdan sonra mesleğime Online Diyet hizmeti vererek başladım ve bugüne kadar farklı şehir ve ülkeden bir sürü ailem oldu.

2019 yılında dil eğitimi ve yüksek lisans eğitimi için Amerika’ya geldim. Buradan da tüm dünyadan danışanlarımla güzel başlangıçlar yapmaya devam ediyorum.

Sizinle çıktığımız bu yoldaki amacım, sadece benim yönetimimde ideal kiloya gelmek değil  besinleri ve beslenmeyi her yönüyle öğretmek,  bu süreci keyifli hale getirmek ve program sonunda ‘ artık kendi kendinin diyetisyeni olabilirsin ‘ diyebilmek.

Kendinin diyetisyeni olmak isteyen bir çok kişi ile çıktığımız bu yolda ekibe yeni katılacak danışanları da aynı heyecanla bekliyoruz.